Tilbakemelding til Vevkom

Du er ikke logget inn så meldingen vil bli sent anonymt. Om du vil at vi skal kunne kontakte deg, vennligst logg inn.

Kontakt oss


Hovedstyret

styret@hybrida.no

Kontor

Lerkendalsbygget, rom 1-230

Høgskoleringen 7

Tlf: 73 55 05 41


Postadresse

Linjeforeningen Hybrida

Alfred Getz' vei 3

SB 1

7034 Trondheim


Leder

Tinus Alsos

leder@hybrida.no

Nestleder

Tuva G. Natvig

nestleder@hybrida.no

Skattmester

Victor W. T. Norris

skattmester@hybrida.no

Festivalus

Vilde Brandal Avlesbug

festivalus@hybrida.no

Bedriftskomitesjef

Erlend Nygaard Kristiansen

bedrift@hybrida.no

Vevsjef

Christian Grøttveit Kartveit

vevsjef@hybrida.no
95300966

Jentekomitesjef

Kaia Storaker Skogmo

jentekomsjef@hybrida.no

Prokomsjef

Louis Linnerud

prokom@hybrida.no

Kontorsjef

Hao Johny Vinh Nguyen

kontor@hybrida.no

Redaktør

Jonas Lorenzini

updatek@hybrida.no

Faddersjef

Marie Aakvaag

faddersjef@hybrida.no

Revysjef

revysjef@hybrida.no