Tilbakemelding til Vevkom

Du er ikke logget inn så meldingen vil bli sent anonymt. Om du vil at vi skal kunne kontakte deg, vennligst logg inn.

Kontakt oss


Hovedstyret

styret@hybrida.no


Kontor

Lerkendalsbygget, rom 1-230

Høgskoleringen 7

Tlf: 73 55 05 41


Postadresse

Linjeforeningen Hybrida

Alfred Getz' vei 3

SB 1

7034 Trondheim


Leder

Sigurd Skatvedt

leder@hybrida.no


Nestleder

Maria Lorense Rogde

nestleder@hybrida.no


Skattmester

Victor W. T. Norris

skattmester@hybrida.no


Festivalus

Oda Marie Colquhoun

festivalus@hybrida.no


Bedriftskomitesjef

Maria Berglund Rasmussen

bedrift@hybrida.no


Vevsjef

Christian Grøttveit Kartveit

vevsjef@hybrida.no

95300966

Jentekomitesjef

Kaia Storaker Skogmo

jentekomsjef@hybrida.no


Prokomsjef

Iver Sten Gustavsen

prokom@hybrida.no


Kontorsjef

Teo Nyheim Nicodemussen

kontor@hybrida.no


Redaktør

Ida Ahlsand

updatek@hybrida.no


Faddersjef

Eirik Varnes

faddersjef@hybrida.no


Revysjef

revysjef@hybrida.no