Tilbakemelding til Vevkom

Du er ikke logget inn så meldingen vil bli sent anonymt. Om du vil at vi skal kunne kontakte deg, vennligst logg inn.

Kontakt oss


Hovedstyret

styret@hybrida.no


Kontor

Kjelleren i Gamle Kjemi, rom 19

Kolbjørn Hejes vei 4

Tlf: 73 55 05 41


Postadresse

Linjeforeningen Hybrida

Alfred Getz' vei 3

SB 1

7034 Trondheim


Leder

Øyvind Anders Myrset Syversen

leder@hybrida.no


Nestleder

Anna Forfang Bjørnstad

nestleder@hybrida.no


Skattmester

Jenny Marie Rolander

skattmester@hybrida.no


Festivalus

Phillip Blindern Myhre

festivalus@hybrida.no


Bedriftskomitesjef

Sigurd Skatvedt

bedrift@hybrida.no


Vevsjef

Jon Henrik Rennan

vevsjef@hybrida.no


Jentekomitesjef

Johanne Glende

jentekomsjef@hybrida.no


Prokomsjef

Anne Høgdahl Skjærseth

prokom@hybrida.no


Redaktør

Charlotte Oliva A. Solstad

updatek@hybrida.no


Faddersjef

Even Lauvsnes

faddersjef@hybrida.no